Soğuk Hava Depoculuğu – Efor İzmir

İlan Bilgileri

EFOR Soğuk Depolama

1981 yılında İzmirde Onursal Kurucumuz Ahmet OSMANOĞLU tarafından kurulan Efor Lojistik ile ticaret hayatına başlayan firmamız, 2001 yılında İzmir Gökdere’de 11.000m2 içerisinde 5950m2 kapalı alana sahip lojistik çözüm merkezini faaliyete geçirmiştir. 2016 yılında soğuk ve donuk gıda depolama sektörüne yatırım yapan firmamız, her geçen gün  büyüyüp gelişirken, teknolojik yenilikleri takip ederek, işinde uzman personeli ve 35 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir.

Gıda saklama kodeksine uygun soğuk hava depoları, forklift, otopark, kantar, ofis tahsisi gibi imkanlarıyla EFOR Soğuk Depolama Tesisleri modern depoculuğun gerekliliklerini yerine getirerek,, kapasitesini her geçen gün artırarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmetlerine devam etmektedir.  İzmir, Gökdere’deki depomuzun yeri İzmir Çevre yolu üzerindeki Kaynaklar ve Işıkkent çıkışlarına 3 km, İzmir limanına 15.5km, meyve ve sebze haline 2km mesafededir. Tesisimizin limana olan yakınlığı ithalat ve ihracat süreçlerinde müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. İzmir ve Ege bölgesindeki dağıtım, pazarlama ve satış operasyonları için ideal konumdadır.

İzmir, Gökdere’deki depomuzun yeri İzmir Çevre yolu üzerindeki Kaynaklar ve Işıkkent çıkışlarına 3 km, İzmir limanına 15.5km, meyve ve sebze haline 2km mesafededir. Tesisimizin limana olan yakınlığı ithalat ve ihracat süreçlerinde müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. İzmir ve Ege bölgesindeki dağıtım, pazarlama ve satış operasyonları için ideal konumdadır.

Diğer İlanlar