kuru gıda – incir – kayısı – üzüm

İlan Bilgileri

Firmamız Haktes Tarım Ürünleri, 2000 yılından beri kuru gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. AYDIN-Germencik’ te yer alan fabrikamız, TSE (Türk Standartları Enstitüsü) standartlarına uygun şekilde üretim yapmaktadır.

Haktes’ te kalite üreticiden başlar. Firma, aynı zamanda, kendisine ait üretim alanlarında incir yetiştiriciliği yapmaktadır. Ürün tedariği konusunda yerli bir firma olmasının avantajıyla kendi hinterlandına sahiptir. Bölgenin en kaliteli incirlerinin üretim – yetiştirme alanlarını ve şartlarını bilerek kaliteyi en başından garanti altına alır.

Haktes, işletmeye giren hammaddeyi, modern üretim ve sağlık standartlarına uygun modern makinaları, uzman personeli ve azami dikkat ile işler. Haktes, dünya sağlık kurallarına uygun üretim yapar. Faaliyette bulunduğu alanda, her zaman gelişimi ve sektörel kaliteyi arttırmayı hedefleyen Haktes; ISO 9001:2008 (Uluslararası Standartlar Teşkilatı – Kalite Yönetim Sistemi), ISO 22000:2005 (Uluslararası Standartlar Teşkilatı – Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri), HACCP (Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) ve ORGANİK kalite belgeleri ile onaylanmıştır. Firmamız Haktes’ in 17 yıllık tecrübesi ve dünya standartlarında yaptığı üretim, kalitesinin garantisidir.

Diğer İlanlar