Gıda Toptancısı

İlan Bilgileri

Hakkımızda

1995 yılında kurucumuz Halit YAVRUOĞLU ile başlayan ticari hayatımız 2008 yılında BAR&KAL gıda ünvanıyla günümüzde  toptan ve perakende olmak üzere İzmir Gıda çarşısında ve Alsancak’ta faaliyet göstermektedir.
          Kurulduğu günden bu yana topluma karşı sorumlu bir şirket olmayı sürdüren BAR&KAL, çalışanlarının yeteneklerini ve markalarının gücünü birleştirerek sektörde bir marka haline gelmiştir.Gıda-Meşrubat-Alkol-Hırdavat ve Temizlik ürünleri çeşitleriyle  hizmet vermekte olan BAR&KAL  gıda  dürüst ve ahlaklı ticaret anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
               
Hedefimiz ;
Sürekli iyilestirme felsefesi ile müsteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çikarmak Verimli is ortakliklari kurmak Kalitede, yaraticilikta ve teknolojik gelismelerde lider olmak Çalisaninin gelisimini desteklemek, motivasyon ve is tatmini yaratmaktir.

Neden Bar&KAL Gıda
Kendi sektöründe; güvenilirligi, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, önde gelen ve küresel ölçekte faal bir sirket olmak. Temel Ilkelerimiz; Dürüstlük, Müsteri Memnuniyeti, Bireye Saygi, Yenilikçilik, Takim Çalismasi, Liderlik, Verimlilik, Gizlilik

Diğer İlanlar

Karlı Gıda
Gıda Toptancıları

Karlı Gıda